За чий рахунок митники у Херсоні гуляли?

митниця, Херсон, гуляли
Як написав херсонський журналіст, відомий своїми прискіпливими розслідуваннями, днями херсонська митниця гуляла в елітному "Шаде".

Баяни - не рвали, балалайками - не бринчали, а запросили, як по Фрейду, "Мозги" і Настю Каменських. Журналісти напевно знають точно, бо пишуть, що тільки концерт обійшовся у 25 тисяч у.о. У скільки ж вилився весь бал-маскарад, схоже, ще не сказали…

А ось до пана начальника митниці Щуцького у херсонської прогресивної спільноти питання залишилися. Головне, - це на чиї «шиші кутили»?

Може, на особисті пана головного митника? Тоді питань немає. Бо він людина не бідна - міг відкрить тумбочку, а що там - самі знаєте. А якщо тумбочки в нього немає, то є золота банківська картка - спитайте в журналістів, вони точно знають!

Хоча може головний митник бідний і злі люди наговорюють на людину? Пам’ятаєте, історію з його легендарним і аристократичним "Бентлі", а ви думали, яка машина має бути у такої людини?

Правда від цього красеня, начальник митниці потім чомусь, відкараскався, як від "нерідного". Ми віримо людині, писав, що "сирота" - значить "сирота". Якщо це так, тоді гроші, виділені на банкет були точно не його, тоді чиї, а може від хабарів на митниці.

Ось тільки чомусь сором'язливо мовчить Щуцький, а для херсонської прогресивної спільноти «спонсор митної гулянки» так і залишається утаємниченим…

Кіндрат ПИЖЕНКО
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів