Організацію освітнього процесу обговорили на ректораті ХДУ

ХДУ, ректорат, освіта
В Херсонському державному університеті відбулося засідання ректорату, на якому розглянули нагальні питання роботи вишу.

З вступним словом виступив ректор Херсонського державного університету Олександр Співаковський. Він анонсував акредитацію освітніх програм університету, план роботи регламенту на наступний навчальний рік та розробку нової редакції Положення про організацію освітнього процесу в ХДУ.

Перший проректор ХДУ Сергій Омельчук розповів про те, що вперше у виші відбулася повторна самостійна перевірка на плагіат. Загалом перевірялося 69 бакалаврських робіт. З них – 60 показали 100% збіг із перевіркою у бібліотеці. 9 робіт потребували уточнення та певного вивчення. За словами Сергія Омельчука, недогляди усунені та враховані всі компоненти, з якими в майбутньому можуть стикатися випускники-магістранти та їх наукові керівники.

Керівниця навчально-методичного відділу Галина Полякова розповіла про розробку нової редакції Положення про організацію освітнього процесу в ХДУ та про акредитаційну експертизу у дистанційному режимі. Наразі проводиться розподіл навантаження на лекційні потоки, звертається увага на ліцензійні умови та показники наукової роботи викладачів.

Проректорка з міжнародних зв’язків, науково-педагогічної роботи та комунікаційних технологій Оксана Лаврикова презентувала аналіз роботи сайту ХДУ та зосередила увагу на профорієнтаційних моментах у роботі університету. Вона зупинилася на кількості відвідування сайту та зазначила збільшення відвідувачів у півтора рази в порівнянні з минулим роком. Найчастіше користувачі заходили на сторінку факультету біології географії і екології, іноземної філології, педагогічного факультету, історико-юридичного, медичного і факультету фізичного виховання та спорту.

Проректор з фінансово-господарської та науково-педагогічної роботи Максим Вінник розповів про початок практики більше 50-ти студентів педагогічного факультету на базі спортивно-оздоровчого табору «Буревісник».

Голова Вченої ради Володимир Олексенко анонсував засідання вченої ради ХДУ, яке відбудеться 25 червня.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів