Про вартість навчання в Херсонському держуніверситеті

Про вартість навчання в Херсонському держуніверситеті
Міністерство освіти і науки оприлюднило дані щодо мінімальної ціни контрактного навчання для закладів вищої освіти, що має застосовуватись в 2020 році. Про вартість навчання в ХДУ розповів ректор університету Олександр Співаковський.

На офіційному сайті міністерства зазначено, що мінімальна ціна навчання на контракті не може бути меншою, ніж 60% від фінансування, яке держава виділяє в перерахунку на одного студента-бюджетника в конкретному університеті. Індикативна собівартість навчання на контракті у 2020 році коливається між 6 та 39 тисячами гривень.

Це діє лише на тих на студентів, які вступатимуть у 2020 році та стосується лише 38 найбільш популярних спеціальностей. З-поміж них: право, економіка, політологія, менеджмент, маркетинг, міжнародні відносини, дизайн, туризм, спеціальності галузей інформаційних технологій та деякі спеціальності сфери охорони здоров’я, зокрема стоматологія, фармація, педіатрія тощо.

Про вартість навчання в Херсонському державному університеті розповів ректор університету Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ:


© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів