Україна веде переговори про попереднє замовлення вакцини від COVID-19

вакцина, переговори, МОЗ
Україна веде переговори щодо попереднього замовлення вакцини від COVID-19, повідомив 17 червня міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

За його словами, напередодні президент дав розпорядження профільному віцепрем’єр-міністру і міністру закордонних справ терміново розпочати переговори щодо попереднього замовлення вакцини від коронавірусної інфекції.

«Ця процедура триває нині. Для нас важливо, щоб Україна однією із перших використовувала вакцину від COVID-19, яка пройде всі клінічні дослідження», – заявив міністр.

Десятки компаній та інститутів намагаються знайти вакцину проти COVID-19. Кілька потенційних вакцин вже перебувають на ранній стадії тестування, зокрема у США, в Європі й Китаї. Кожна вакцина використовує різні технології, щоб викликати імунну відповідь для боротьби з коронавірусом, від якого у світі захворіли понад 8,2 мільйона людей, близько 444 тисяч – померли. Більшість медичних експертів кажуть, що вакцина, може, й не буде розроблена до 2021 року чи навіть пізніше, а ВООЗ попередила, що вакцина взагалі може й не з’явитися, а коронавірус може стати постійним (ендемічним).

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів