Про майбутнє Херсонського державного університету

ХДУ, зустріч, Співаковський
Говорив ректор Херсонського держуніверситету Олександр Співаковський під час зустрічі з батьками ліцеїстів Академічного ліцею ім. О. В. Мішукова Херсонської міської ради при ХДУ:

- Зустрівся із батьками наших ліцеїстів, говорили про освітні реалії, майбутнє молоді та її безпосередній вплив на розвиток держави.

Херсонський державний університет безперервно розвиває свою інфраструктуру і ми хочемо, аби молодь навчалася у нас, отримувала якісні освітні послуги та залишалася на Херсонщині, а головне - була впевнена, що на кожного чекають робочі місця!

Головним нашим суб’єктом є саме молода людина і на вході вона має певну вартість. Для студента важливим є навіть не диплом, а власна капіталізація!

Відкриття нових факультетів, освітніх та інформаційних центрів, удосконалення матеріально-технічної бази, відкриття Академічного ліцею при ХДУ, видання журналів та часописів, міжнародні проєкти, програма подвійних дипломів, започаткування «Університету третього покоління», безліч семінарів, тренінгів, конференцій - це результат наполегливої та ґрунтовної праці не одного покоління людей.

Завжди варто пам’ятати: щастя - це баланс між амбіціями та бажаннями і можливістю їх реалізації, - наголосив Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів