Як у Херсоні сортують сміття

сміття, сортування, фірма
Чиновники та депутати в Херсоні десять років "забалакували" проект створення сміттєспалювального заводу чи принаймні комплексу для сортування сміття, пише Голос України.

Та світ, як то кажуть, не без добрих людей: не чекаючи бюджетних дотацій та грантів, сортувальну лінію зрештою розробила своїм коштом і встановила на звалищі місцева приватна фірма. Її працівники не тільки відділяють з непотребу пластик, метал та макулатуру для подальшого продажу як вторинну сировину.

А ще й шукають у побутових відходах лампи денного світла, батарейки, що відпрацювали свої ресурси, та інші предмети, які містять токсичні метали.

Вони їм ні до чого - далі такі знахідки доведеться за чийсь кошт відправляти на утилізацію. Але це потрібно робити, щоб такі "екологічні бомби" на отруювали повітря, землю й ґрунтові води, потрапляючи на муніципальний полігон для утилізації побутових відходів.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів