Епідеміологічна ситуація на Херсонщині може кардинально змінитися

епідеміологічна ситуація, Ромаскевич, коронавірус
Про це попереджає директор КНП “Херсонський обласний центр громадського здоров’я” Херсонської обласної ради, депутат облради Юрій Ромаскевич:

- За останні декілька діб в Херсонську область заїхали понад 10 тисяч людей, здебільшого це люди які прибувають на відпочинок, незначна доля - сезонні працівники. За моєю оцінкою серед них від 5 до 25-30 інфікованих на COVID-19. Особливо непокоїть кількість відпочивальників з Білорусі (що палить наша прикордонслужба я не знаю).

Я пишу ці рядки зовсім не для дискусії про те закрити чи не закрити область, відмінити чи не відмінити сезон, - ставлю за мету зовсім інше!

Протягом останніх місяців титанічними зусиллями влади, медичних працівників, національної поліції, працівників ДСНС та інших зацікавлених відомств нам вдалося створити в області достатньо комфортну епідеміологічну обстановку.

Тепер ситуація змінюється - на 90% все залежить від Вас, Вашої здатності до дисциплінованості та розуміння ситуації! Від Вашого миття рук, від Вашого носіння захисних засобів, любові до дез. засобів та дотримання соціального дистанціювання!

НІХТО не зможе забезпечити Вашу епідеміологічну безпеку якщо Ви нею нехтуєте! Вважаю за доцільне окремо звернутись до власників готелів та баз відпочинку, фермерів та власників крамниць та ринків, керівників місцевого самоврядування - забезпечте виконання санітарно-епідеміологічних вимог в зоні Вашої відповідальності!, - закликав Юрій РОМАСКЕВИЧ.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів