На Херсонщинi бiблiотекам допомагають виходити з карантину

На Херсонщинi бiблiотекам допомагають виходити з карантину
Після вимушеної карантинної перерви, бібліотеки на Херсонщині знову готові зустрічати своїх читачів і користувачів, але з дотриманням певних санітарних норм…

Тому в Кіндійській бібліотеці-філії ЦБС стикнулись з проблемою нестачі антисептичних засобів, тож за допомогою звернулись до друзів з Громадської платформи Юрія Рожкова "Добро переможе".

"Поки ми працювали без відвідувачів, користувались саморобними дезінфекторами, - поділилась ситуацією провідний бібліотекар Катерина Іванова, - але вони сильно пахнуть білизною. Ми ж дбаємо про комфорт наших читачів, крім того, до нас звертаються усі місцеві жителі за порадами та допомогою в оформленні документів, тут працює Wi-Fi, проходять майстер-класи, приймає квартальна.

Одним словом, похідне місце... тепер в бібліотеці і безпечно, і приємно. Раді усіх вітати в бібліотеці і принагідно запрошуємо провести літо з книжкою! У нас стартував онлайн конкурс літніх читань для дітей різного віку, а лідерів обов'язково визначимо наприкінці літа. Як завжди, на наших читачів очікують приємні подарунки від Центральної бібліотечної системи і друзів-помічників. Дякуємо за можливість бути сучасними, цікавими і комфортними!"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів