В Олешківській райраді розглядають бюджетні питання

В Олешківській райраді розглядають бюджетні питання
Сьогодні, 10 червня відбулося засідання постійної комісії Олешківської районної ради з питань планування, бюджету і фінансів, яке проводила Тетяна Іващенко, заступник голови комісії.

У заході взяли участь голова районної ради Павло Потоцький і його заступник Костянтин Буганов, заступник голови райдержадміністрації Олег Баранов.

Членами бюджетної комісії – Миколою Гараненком, Олександром Аверіним, Людмилою Шелудько – заслухано звіт райдержадміністрації про виконання районного бюджету за І квартал 2020 року, розглянуті пропозиції виконавчої гілки влади щодо внесення змін до районного бюджету на 2020 рік, внесені зміни до складу самої комісії тощо.
Активну участь в обговоренні даних питань взяли депутати районної ради Юрій Литвиненко, Георгій Журавко, Віктор Трембач, Роман Чухалов.
За наслідками розгляду погоджені проекти рішень з даних питань і запропоновано винести їх на розгляд президії та сесії районної ради.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів