Херсонській школі подарували обладнання для нового комп'ютерного класу

Херсонській школі подарували обладнання для нового комп'ютерного класу
У Херсонській ЗОШ № 36 активно модернізують свій заклад. Як завжди, до корисної справи долучились меценати з Громадської платформи Юрія Рожкова "Добро переможе", Фундації "Голландія-Україна" та Благодійного фонду "Мангуст".

Директор школи Юлія Ланкіна, підкреслила: "Зараз розвиваються інноваційні комп'ютерні технології. Звичайно, ми хочемо йти в одну ногу з часом і давати нашим дітям все найкраще та найсучасніше! Тож, обладнання, яке сьогодні отримала школа (мультимедійний проектор та інтерактивну дошка), стане чудовим доповненням.

Наші учні користуються телевізором, лавками, навчальними меблями, які у попередні роки привозила Громадська платформа "Добро переможе" у співпраці з Міжнародними фондами. А зараз Юрій Рожков підвіз ще й багаторазові маски, котрі пошили вихованці ліцеїв, долучившись до волонтерського руху обласного Антикризового штабу.

І ці ліцеї, і ми отримали від благодійника року Юрія Рожкова сертифіковані антисептики, такі актуальні для карантинного періоду! Колектив нашої школи висловлює подяку всім турботривим помічникам. Ми сподіваємось на подальшу плідну співпрацю. Все для гармонійного розвитку наших дітей!"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів