Благодійність у Херсоні не обмежити карантином

Благодійність у Херсоні не обмежити карантином
Тому Громадська платформа Юрія Рожкова "Добро переможе" продовжує активно працювати! Цього разу кілька навчально-виховних закладів Херсона отримали важливу допомогу.

Зокрема, Херсонська ЗОШ № 32. Сюди, у співпраці з Фундацією "Голландія-Україна" та Благодійним фондом "Мангуст", Юрій Рожков привіз мультимедійний проектор та інтерактивну дошку.

Директор школи Володимир Педченко зазначив: "Ми вже почали монтувати навчальний комплект в кабінеті хімії. Також тут у нас займаються юні науковці з Малої академії наук. Це сучасне обладнання нам допоможе зробити освітній процес ще якіснішим. Дякуємо благодійникам за сьогоднішні і попередні презенти!"
До слова, лише цього року у 32 школі 5 МАНівців-переможців: 3 на міському етапі і 2 на обласному, за напрямками хімії та екології. У червні школа №32 двічі прийматиме учасників ЗНО. Щоб заходи пройшли безпечно, Юрій Рожков потурбувався про наявність захисних масок.

"Засоби захисту багаторазового використання пошили ліцеїсти з міст Олешки і Херсон, - розповіла Маргарита Степанова, представник Департаменту АПР, - за сприяння нашого департаменту і обласного управління освіти. Студенти - молодці, якісно пошили маски з бязі, на волонтерський засадах. За їх старання Юрій Рожков, лідер Громадської платформи "Добро переможе" привіз партію антисептичних засобів. Співпрацюємо разом на благо громади!"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів