На Херсонщині готуються до відкриття дитячих таборів

На Херсонщині готуються до відкриття дитячих таборів
У курортному Скадовську готуються приймати відпочивальників в умовах адаптивного карантину. Готуються до відкриття й дитячі оздоровчі табори.

Столи у їдальні мають бути розставлені з дотриманням дистанції, в наявності мають бути антисептики та дезінфектори. В кожної новоприбулої дитини обов'язково мають перевірити температуру та медичну довідку - тільки тоді дитини потрапить до свого загону, - розповідає директорка Херсонського центру позашкільної роботи Ірина Свинаренко.

Керівниця дитячого табору Людмила Шара говорить, що вже чекають на перших відпочивальників: "Ми готові. Якщо нам скажуть, що вже можна приймати дітей, то за дві доби ми все підготуємо".

У таборі Людмили Шари відпочивають тільки діти з Херсонщини. Путівки на 90 відсотків оплачуються з бюджету Херсона, - розповідає Ірина Свинаренко: "Повна вартість путівки - 5 880 гривень. Це 450 гривень на добу".


При обстеженні закладу звертають увагу, в першу чергу, на спальні та їдальню, говорить начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Віталій Боярський.

За його словами, в таких дитячих таборах мають запроваджувати систему безпечності харчових продуктів за системою HACCP. Це міжнародна система аналізу ризиків, небезпечних чинників та контролю критичних точок. В Україні її запроваджено наприкінці 1990-х років.
За матеріалами Суспільне. Херсон
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів