Херсонський підприємець Юрій Рожков: Бізнес має бути соціально-відповідальним

Херсонський підприємець Юрій Рожков: Бізнес має бути соціально-відповідальним
Дезінфікуючі засоби ТМ "Medical Def.", які встигли оцінити херсонські навчально-виховні заклади у якості благодійної допомоги, представлено на міжнародній онлайн конференції "Весна в Гомелі".

Тут на інформаційному майданчику-2020 зібралися підприємці, яким є чим здивувати споживачів. Від Херсонщини Юрій Рожков, відомий бізнесмен і меценат презентував групу своїх сертифікованих товарів: антисептичних, антибактеріальних і при цьому екологічно чистих, без додавання хлору та фосфатів.

Юрій Рожков зазначив: "Ми рухаємось вперед, попри карантин. Зараз дійсно не простий час для підприємців. І все частіше чую від людей висловлювання китайських мудреців: "Не дай вам Бог жити в епоху змін...", але ж, чомусь, мало хто її мовить до кінця! А продовження звучить так: "...але якщо так станеться, дай вам Бог скористатися новими безмежними можливостями."

Я хочу, щоб люди не піддавалися песимізму і завжди шукали нові шляхи й можливості. Так, це складний період, але новий та унікальний. Ми живемо зараз і маємо використати кожен шанс. Я мрію, щоб ми співпрацювали разом: бізнес, громада і влада! Завжди готовий підтримати людей та країну в цілому. І гадаю, що це правильно - бути соціально-відповідальним!".

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів