У Херсоні стартувала річкова навігація

навігація, річка, маршрути
Вчора, 30 травня від причалів у Херсоні вирушили три теплоходи. На борт пускали дачників після температурного скрінінгу, у масках і за кількістю місць для сидіння.

Кардашинка, Гола пристань і Ольхове – це маршрути за якими в перший день навігації вирушили теплоходи. З вівторка, 2 червня, будуть здійснювати рейси за сімнадцятьма напрямками за своїм графіком, каже директор комунального підприємства "Херсонкомунтранссервіс" Павло Ткаченко: "Ми відправляємо в перший рейс після карантину по трьом напрямкам, в подальшому будуть відправлятися судна по всім дням тижня, крім понеділка".

Вартість перевезення залишилась на рівні минулого року - 30 грн, - розповів Павло Ткаченко.

"Ціну ми залишили нарівні минулого року. Оскільки ціна впала на пальне. Тому ми могли втримати таку ціну. Щоб хоч якось допомогти мешканцям Херсону економити на перевезеннях".

Зазвичай, говорить бухгалтерка та старша касирка Світлана Литвинова, навігацію відкривають у будній день, коли пільгові категорію можуть переправлятися безплатно. цього року вперше перевезення почалися у вихідний, та через карантин на два місяці пізніше.

У вівторок, як розповів директор "Херсонкомунтранссервісу" Павло Ткаченко, розпочнеться і автобусне перевезення на дачі, які знаходяться в Білозерському, Голопристанському і Олешківському районах.


За матеріалами Суспільний.Херсон
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів