Студенти Херсонського держуніверситету стали президентськими стипендіатами

студенти, стипендія, президент
Троє студентів Херсонського державного університету отримали президентську стипендію за результатами зимової сесії на конкурсній підставі.

Зазначимо, що рейтинг формувався за результатами успішності останнього навчального семестру згідно оцінок з кожної дисципліни. При цьому враховувалася участь студента у науковій, громадській і спортивній діяльності.

У Херсонському державному університеті за контроль щодо конкурсу на отримання Президентської стипендії відповідає керівниця гуманітарного відділу Лариса Жмак: «Принцип отримання стипендії – «піраміда». Факультети подають списки студентів, які відповідають критеріям відбору. Університет на Вченій раді разом із студентською радою обирають серед кандидатів трійку найкращих, яку має затвердити Рада ректорів області. Після усіх процедур студенти отримують стипендії», – зазначила Лариса Анатоліївна.

Тож вітаємо наших стипендіатів – Анастасію Крапівнікову (факультет економіки і менеджменту), Анну Макарову та Вікторію Тютюрай (педагогічний факультет). Бажаємо подальших успіхів!

Прес-центр ХДУ

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон