На Херсонщині дозволять відкрити пляжний сезон

Херсонщина, пляжний сезон, відкриття
На курортах Херсонщини, як і в цілому по країні, Міністерство охорони здоров'я дозволить відкрити цього року пляжний сезон.

Про це заявив сьогодні, 18 травня під час брифінгу Головний санітарний лікар Віктор Ляшко: "Ми провели певні консультації з інститутом епідеміології та інфекційних хвороб НАМН (Національна академія медичних наук — ред.), і спеціалісти підтвердили, що морська сіль спільно з сонячним ультрафіолетовим випромінюванням знищує збудника коронавірусної хвороби, тому буде дозволено відкрити пляжний сезон в Україні, напевно, як і в інших країнах світу.

Навіть незважаючи на те, що у прісній воді збудник має можливість виживати, за наявними даними в науковців, у річках із проточною водою інфікуватися досить складно. Це тільки може бути при близькому контакті. Тому МОЗ буде надавати дозвіл і стосовно річкового пляжного сезону", — додав Віктор Ляшко.

За його словами, діятимуть рекомендації відвідування пляжів. Зокрема, не можна буде відвідувати пляжі людям із груп ризику (люди, старше 60 років, та ті, хто має хронічні захворювання), також слід буде дотримуватися безпечної дистанції щодо інших людей (не менше 2 метрів), а також правил особистої гігієни (кашляти і чхати тільки в одноразову серветку).

Ляшко наголосив, що люди, які працюватимуть у зонах відпочинку, повинні мати маску на обличчі. Коли саме у МОЗ планують відкрити пляжний сезон, він не уточнив.
За матеріалами Суспільний.
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон