У Херсоні запрацювали фонтани

фонтани, Чемерис, працюють
З сьогоднішнього дня, 12 травня у Херсоні запрацювали п'ять фонтанів: "Світловий", "Ювілейний", "Лілея", "ЦКБ" та фонтан на бульварі Мирному. Фонтан по проспекту Ушакова на набережній запрацює пізніше, влітку.

Всього на обслуговувані "Херсонводоканалу" 6 фонтанів. Фінансуються вони за гроші з міського бюджету. 12 травня запустили 5 фонтанів, - розказав директор підприємства Михайло Чемерис:

"Ми не запустили фонтан на проспекті Ушакова, на набережній, тому що хочемо зробити його більш естетичним, гарнішим. Фонтани будуть працювати цього року, крім понеділка, щодня з 10 години ранку. І у травні фонтани, які не мають підсвічування, будуть працювати до 8 вечора, а які мають - до 9 вечора. У червні, коли збільшиться світловий день, фонтани, які мають підсвічування, працюватимуть до дев’ятої тридцяти.

Цього року на утримання міських фонтанів у бюджеті передбачили 1 мільйон 70 тисяч гривень. Ще 400 тисяч очікують на електрику для фонтанів на найближчій сесії міської ради. Це на прохання городян, щоб фонтани працювали щодня і підсвічувалися», - пояснив директор Херсонводоканалу Михайло ЧЕМЕРИС.


© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів