Фонтани у Херсоні працюватимуть довше

фонтани, працюють, запуск
Сьогодні, 12 травня, у день послаблення умов карантину, в Херсоні відбудеться подія, на яку всі містяни чекають із радістю та захопленням: запуск міських фонтанів.

Поступовий вихід з карантину розпочинається з відкриття міських парків, де херсонці, ще у захисних масках, можуть відпочивати з близькими. Отже прогулянки у рукотворних джерел прохолоди, без сумніву, сприятимуть оздоровленню та підйому настрою!

Вас чекатимуть фонтани «Ювілейний», «Світловий», «Лілія», пішохідний фонтан на бульварі Мирному та фонтан «ЦКБ». «Фонтан на набережній по просп. Ушакова» у цьому році відкриється дещо пізніше. Капітальний ремонт буде тривати орієнтовно до середини червня.

На всіх фонтанах співробітниками МКП «ВУВКГ м.Херсона» встановлено електрообладнання і насосні агрегати, виконані чистка, дезінфекція та косметичний ремонт чаш фонтанів, відновлені пошкоджені керамічні плити, упорядкована прилегла територія. Усі роботи з облаштування фонтанів здійснюються за рахунок міського бюджету.


Графік роботи фонтанів у Херсоні:

Травень та вересень: щоденно, крім понеділка з 10.00 до 20.00
Червень-серпень: щоденно, крім понеділка з 10.00 до 21.00

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів