У Херсоні дозволили роботу двох ринків

ринки, відкрито, Мазур
Спеціально створена робоча група ще напередодні травневих свят перевірила чотири продовольчі ринки у м.Херсоні щодо їх відповідності санітарно-епідеміологічним вимогам, але дозвіл на роботу поки що отримали лише два, - повідомила в.о. заступника міського голови Олена МАЗУР:

- На виконання окремого доручення першого заступника голови ОДА до пункту 3 резолюції Прем'єр міністра України щодо організації органами місцевої влади відповідної роботи з суб'єктами господарської діяльності стосовно приведення торгових місць на агропродовольчих ринках у відповідність із протиепідемічними вимогам для їх функціонування під час карантину міським головою було видано розпорядження від 28.04.2020 "Про створення робочої групи із перевірки продовольчих ринків м. Херсона щодо їх відповідності санітарно-епідеміологічним вимогам".

Станом на 30.04.2020 робочою групою було перевірено 4 ринки, два з яких отримали дозвіл здійснювати роботу у тестовому режимі, а саме: підприємство "Центральний ринок" та ринок "Житлоселище", - повідомила Олена МАЗУР.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів