Як працює Центральний ринок Херсона

Херсон, ринок, робота
Напередодні травневих свят у Херсоні відкрили ринки для покупців. Центральний ринок розпочав свою роботу першим...

Щодня на ринку працюють фахівці Держпродспоживслужби, які стежитимуть за виконанням і дотриманням карантинних умов, розповідає начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Тарас Година-Арюпін:

"Серед зауважень, які ми побачили, поки що в павільоні, де продають розсаду, не дотримуються дистанції, вони не мають захисних екранів. Зауваження зроблене керівництву ринку і вживаються відповідні заходи. Також ми не почули з гучномовця оголошень про дотримання протиепідемічного режиму".

Директор центрального ринку Олександр Самойленко говорить, що у перший день на роботу вийшло близько трьохсот продавців. Це лише четверта частина від того, скільки їх буває зазвичай. За час карантину в павільйоні зробили ремонт, додає чоловік, а гучномовець тут з'явиться вже наступного тижня.

"Ми переформатували місця, розширили прохід, зробили більше можливості для пересування покупців, для роботи в умовах карантину. Відремонтували деякі площі, підготували під санітарну обробку.

Сьогодні зробили розмітку на підлозі для того, щоб витримувати дистанцію між покупцями. Зробили розстановку так, щоб виконати вимоги державного санітарного лікаря", - розповідає директор ринку.


За матеріалами Суспільний Херсон

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів