Коли отримають доплати медики та підприємці Херсонщини

Херсон, медики, зарплатня
В Херсонській області медичні працівники, які не отримав доплату за квітень, обов'язково отримають її у травні, - запевнив директор обласного департаменту здоров'я Віктор Короленко.

Він пояснив, хто саме отримає доплату у 300 відсотків: "Оплата надається на час перебування біля хворого, коли у нього підтверджено коронавірус. Лікар, який працював біля хворого 50 годин, отримав 5600 грн доплати. Медсестра і санітарка, які відпрацювали 72 години, отримали 4760 і 4370 грн доплати відповідно.

По області до нас заходить субвенція 240 мільйонів грн, це доплата у 300 відсотків. До 5-6 травня ми повинні отримати порядок використання цих коштів, тобто, кому будуть платити ці кошти, яким чином вони будуть проплачені, які лікарі їх повинні отримувати", - розповів Віктор КОРОЛЕНКО.

За словами заступника голови Херсонської облдержадміністрації Вадима Чабана, допомогу передбачено і підприємствам, які під час карантину зменшили кількість робочих місць: "На Херсонську область надійшло фінансування у розмірі 100 мільйонів грн для надання допомоги підприємствам, які були вимушені зробити це і відновили виплати заробітної плати до звичного розміру, який був станом на початок введення карантинних заходів. Там є деякі умови - їх викладено на сайті державної служби зайнятості", - пояснив Вадим ЧАБАН.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон