На Херсонщині людей об'єднує доброта

басейнове управління Дніпра, херсон, допомога
Здоров’я та моральний стан людей сьогодні один із головних викликів, які постали в час розповсюдження вірусу по всій планеті.

На Херсонщині, Адміністрація басейнового управління водних ресурсів Нижнього Дніпра вживає усі можливі заходи аби убезпечити колектив управління та підвідомчих організацій від захворювання. Зокрема, усі фахівці забезпеченні засобами індивідуального захисту та дезинфекції, проводиться постійний моніторинг стану здоров'я працівників, ретельна санітарна обробка усіх кабінетів, максимальне розмежування контактів та ін.

Разом з тим, усвідомлюючи, що одними з найуразливіших верств населення зараз є люди похилого віку, ми вважаємо просто необхідним подбати про них. У такий нелегкий час, дана категорія громадян як ніколи потребує особливої підтримки, адже окрім проблем зі здоров'ям вони пригнічені незвичною ситуацією.

Тож, аби пенсіонери зайвий раз не виходили за межі своїх домівок і не наражали себе на небезпеку, задля покращення їх морального-психологічного стану керівництво та профспілкова організація БУВР нижнього Дніпра забезпечили доставку продуктових наборів до дверей кожної оселі тим, хто цього потребує, передусім, це наші ветерани праці Басейнового управління водних ресурсів нижнього Дніпра.

Турбота про людей – це важлива складова людяності. Доброта об'єднує, і сьогодні ми в черговий раз це довели. Не будьте байдужими, допомагайте тим, кому це насправді потрібно.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів