У Херсоні медиків тестують на коронавірус

коронавіру, медсестра, тести
Тривожний «дзвінок» у інфекційній лікарні Херсона. Тут підвищену температуру й кашель виявили у медсестри приймального відділення, куди привозять хворих із підозрою на зараження коронавірусом. У неї взяли біоматеріал для лабораторного аналізу на COVID-19, але його результати, на загальне полегшення, виявилися негативними.

Тепер щодня для десяти-двадцяти працівників інфекційної лікарні проводять тести полімеразної ланцюгової реакції на коронавірус, але наразі всі вони також були негативними, каже головний лікар Володимир Мітковський.

Втім, розслаблятися не можна: адже у інфекційній лікарні зараз знаходяться більше десяти хворих на пневмонію, спричинену коронавірусом, п’ять з яких – у важкому стані. А для медиків у таких випадках ризик подвійний.

В цілому по Україні сьогодні кожен п’ятий хворий із COVID-19 – це саме людина у білому халаті. Після серії смертей лікарів від коронавірусу чиновники Міністерства охорони здоров’я пообіцяли, що медиків, котрі контактують із хворими, кожні п’ять днів будуть тестувати на зараження. Та жодних розпоряджень з цього приводу, як і додаткових партій тест-систем, лікарні Херсонщини досі не отримували.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів