У Херсоні обговорили діяльність пунктів розливу питної води

пода, питання, пункти
24 квітня 2020 року за ініціативи управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області проведено нараду з суб’єктами господарювання, діяльність яких пов’язана з пунктами розливу питної води в м. Херсоні.

З метою запобігання негативному розвитку епідемічної ситуації та забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, проведена роз’яснювальна робота серед представників суб’єктів господарювання з даного виду діяльності.

Обговорені питання щодо необхідності неухильного дотримання вимог чинного законодавства у сфері безпечності та якості питної води, акцентована увага на дотриманні умов відбору, зберігання, транспортування, належного санітарного стану ємностей, своєчасного проходження медичних оглядів персоналом, проведенні лабораторних досліджень питної води.

Також акцентована увага щодо дотримання санітарних та протиепідемічних вимог в умовах дії карантинних обмежень для недопущення виникнення та поширення випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

Питання стану діяльності пунктів розливу питної води перебуває на контролі Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області шляхом проведення моніторингових рейдів за участі представників органів місцевого самоврядування, Держпродспоживслужби та Нацполіції.

Так, лише 24.04.2020 під час моніторингових комісійний обстежень суб’єктів господарювання було обстежено 6 пунктів розливу питної води, на всіх виявлені порушення вимог чинного законодавства.

Найпоширеніші порушення:

відсутність документального підтвердження щодо миття та дезінфекції ємностей для води;
відсутність засобів індивідуального захисту працівників;
ненадання результатів проходження медогляду співробітників тощо.
Питання залишається на контролі ГУ ДПСС в Херсонській області.

Прес-служба Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів