Онлайн виставка художниці з Херсона

Херсон, виставка,
Вчора, 24 квітня у Херсонському художньому музеї мала б відкритись виставка робіт херсонської художниці Ольги Бринцевої під назвою "Життя прекрасне"…

Колекція музею налічує 52 роботи цієї художниці. Це живопис, батик і гобелени.Але під час карантину музей зачинено, і роботи художниці представлені на офіційній сторінці херсонського художнього музею у Facebook.

Ольга Бринцева - майстер гобелену. Провідною ниткою творів художниці останнього десятиліття стали гобелени кіпрського циклу. Велика їх частина присвячена євангельським сюжетам.

Художниця багато подорожує і її живописні картини присвячені краєвидам різних країн. Живопис у творчості художниці виконує не тільки допоміжну функцію, сприяючи народженню монументальних гобеленів, але і є окремим видом творчості, важливим засобом фіксації її художніх вражень, емоцій і роздумів.

Останнім часом Ольга Бринцева проживає на Кіпрі. У своїх живописних роботах, присвячених Кіпру, вона звертається до теми монастирів. Ця тема в її творчості звучить як свято повсякденності - це частина світу, що оточує її, зі своїм таємничим укладом і незбагненною радістю життя, яка розчинена в буянні химерної яскравої природи і ласкавого, завжди теплого моря.

Бринцева працює широким мазком, заповнюючи кольором об'ємні площини, виліплюючи монастирські будівлі посеред густої зелені. Кожен об'єкт її зображення овіяний десятками легенд та історій, будучи священною реліквією для численних паломників з усього світу.

Підготовлено Суспільний Херсон
За матеріалами херсонського художнього музею ім. О.Шовкуненка
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів