Карантин не вплинув на активність професорсько-викладацького складу ХДУ

ХДУ, рада, онлайн
Так вчора, 15 квітня у режимі онлайн-конференції з використанням платформи ZOOM у Херсонському державному університеті відбулося засідання науково-методичної ради.

На початку онлайн-конференції перед присутніми виступив ректор ХДУ Олександр Співаковський. Він висловив вдячність всьому колективу за комунікацію та злагоджену дистанційну роботу, особливо щодо забезпечення освітнього процесу в університеті.

Засідання пройшло під головуванням проректорки з навчальної та науково-педагогічної роботи Наталії Тюхтенко. До заходу долучилися 99 учасників НМР університету.

На порядок денний були винесені першочергові питання, які стосуються стабільного розвитку та діяльності Херсонського державного університету під час карантину.

Так, керівниця навчального відділу Тетяна Косякова детально доповіла про реалізацію форм дистанційного навчання, практик та складання заліково-екзаменаційної сесії в умовах карантинних заходів, пов’язаних з епідемією COVID-19, та підготовку до літньої 2019-2020 н.р. заліково-екзаменаційної сесії.

Про підготовку навчальних та робочих навчальних планів до нового 2020-2021 навчального року проінформувала провідна фахівчиня навчально-методичного відділу Наталія Шимченко.

Якість підготовки кваліфікаційних робіт – одне із ключових завдань організації освітнього процесу. Перший проректор ХДУ Сергій Омельчук наголосив на важливості застосування сучасного категоріального апарату, у тому числі і під час формулювання тем кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти.

Жваве спілкування учасників наради стосувалося процесу осучаснення підготовки докторів філософії та докторів наук. Про це детально розповіла завідувачка відділу аспірантури та докторантури Олександра Штепенко.

Також у ході засідання були розглянуті традиційні питання щодо рекомендації до друку посібників та навчально-методичних матеріалів викладачів і співробітників університету (доповідачка – провідна фахівчиня навчально-методичного відділу Тетяна Юркова).

Карантині заходи ніяким чином не вплинули на активність професорсько-викладацького складу ХДУ, а навпаки засвідчили, що колектив Херсонського державного університету здатний у найскладніші періоди показувати високі результати діяльності.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів