У Херсонському держуніверситеті триває благодіна акція

ХДУ, допомога, карантин
У Херсонському державному університеті ніколи не забувають про добрі справи й надання допомоги тим, хто цього потребує. Особливо зараз, коли світ, зокрема Україна, опинилися в незвичному карантинному стані.

Тож днями у виші стартувала акція «Підтримай своїх», в рамках якої свої перші пакунки із допомогою вже отримали співробітники й викладачі поважного віку. Не забули й про студентів «Університету третього покоління».

Акція «Підтримай своїх» розпочалася за ініціативи ректора ХДУ Олександра Співаковського, профспілкової організації співробітників ХДУ, студентів й викладачів. У виші розуміють, що карантин, який наразі охопив майже увесь світ – це самоізоляція й обмежене контактування.

Але разом з тим усвідомлюють, що будь-якій людині потрібна повага та допомога. Особливо тим, хто перебуває в групі ризику й не має можливості покидати свої оселі.

Акція «Підтримай своїх» має на меті допомогу літнім співробітникам й викладачам ХДУ, тим більш виш знаний проєктом «Університет третього покоління», в якому беруть участь майже 60 студентів поважного віку.

Ректор ХДУ Олександр Співаковський розповів, як у виші стартувала нова акція: «Ми склали відповідні списки, аби орієнтуватися на певну кількість людей. Постійно триває збір коштів, які надходять на благодійний рахунок нашого університету, саме з якого й фінансуватиметься проєкт «Підтримай своїх». Ми готуємо відповідні набори – продуктові, необхідні засоби захисту під час карантину тощо». Очільник ХДУ запевнив, що першу допомогу за конкретними адресами вже надано.

Олександр Співаковський побажав усім здоров’я, витримки й висловив сподівання, що Херсонський державний університет, Херсон й Україна в цілому витримає усі складнощі карантину і надалі робота триватиме у належному режимі.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів