Владислав Мангер скликає позачергову сесію Херсонської облради

Мангер, сесія, Херсонська облрада
На середу, 18 березня, планується позачергова сесія Херсонської обласної ради. Питання найголовніше – виділення коштів на обладнання та засоби для боротьби з коронавірусом, - повідомив на своїй сторінці в Facebook Владислав Мангер, голова Херсонської обласної ради.

- Знаю, всі ви зараз чекаєте від влади конкретної офіційної інформації. Обіцяю, що буду з вами виключно чесним. Бачив в інтернеті вкидання про те, що нібито на Херсонщині вже зафіксовано до десятка хворих. Це не так. Кілька людей містяться в ізоляції – всі вони приїхали з-за кордону, і всі з симптомами, схожими на ті, що визначаються при коронавірусі. Підтверджених лабораторно даних немає.

Всі можливі заходи безпеки вжито. АЛЕ.

Я з тих, хто вважає за краще перестрахуватися, ніж потім шкодувати про втрачену можливість. Тому:

1. Сесія облради пройде в закритому режимі. Дивіться трансляцію. Прошу журналістів поставитися до цього з належним розумінням.

2. Розпорядився співробітникам апарату облради максимально скоротити спілкування і пересування по місту. А після сесії переводимо роботу облради у дистанційний режим. Те ж настійливо рекомендую зробити і вам. Інфекція поширюється з жахливою швидкістю. Мийте руки, не торкайтеся обличчя, використовуйте рукавички, зміцнюйте імунітет і більше перебувайте на повітрі, не соромтеся робити зауваження, якщо людина поруч поводиться необачно. Чим менше людей навколо – тим для вас краще, уникайте скупчення. Ми всі в зоні ризику.

3. Прошу депутатів облради виконати свій обов'язок і ОБОВ'ЯЗКОВО прибути на позачергову сесію 18 березня. Колеги, це той випадок, коли ми саме зобов'язані. Дотримайтеся всіх (будь-яких) запобіжних заходів, але прибудьте вчасно і проголосуйте за важливе.

4. Не знаю вже якими словами просити міську владу Херсона відповісти на наші спроби налагодити зв'язок. Ми махнули рукою, що міськрада не фінансує швидкі допомоги, якими користуються переважно городяни, заплатили самі. Але зараз нам, херсонцям і жителям області, потрібно, щоб ви теж включилися в роботу. Обласне керівництво вживає тільки ті заходи, що знаходяться в межах наших повноважень! Прошу проявити відповідальність і розсудливість.

5. Дорогі жителі Херсонщини, не панікуйте. Але і не приховуйте свого самопочуття, навіть якщо сумніваєтеся, що це «той самий» вірус. Ми вас без допомоги не залишимо – ось в цьому можете бути абсолютно впевнені.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів