На Херсонщині діти чекають на нову сім’ю

Херсонщина, діти, батьки
781 дитина з Херсонської області перебуває в базі Мінсоцполітики. Усі вони очікують на нових, люблячих, татусів і матерів. Усього ж в базі – трохи більше 16 тисяч хлопчиків і дівчаток.

Переважна більшість дітей, які чекають на усиновлення у Херсонській області, старші 10 років. Таких карток у базі 579. Ще 5 діткам ледь виповнився один рік і зараз вони шукають нових батьків. Дівчаток у базі – 366, хлопчиків трохи більше – 415. У 72 діток є інвалідність.

До речі, у міністерстві соціальної політики пропонують змінити ряд правил, які стосуються усиновлення дітей. Відтепер тим, хто хоче усиновити дитину, спочатку доведеться пройти спеціальні курси.

Також, хочуть дозволити всиновлювати дітей не лише подружнім парам, але і самотнім українцям. Усиновити дитину може тільки людина або пара, які старше дитини не більше, ніж на 45 років. Якщо дитина вже повнолітня, то різниця у віці між прийомними батьками повинна бути не менше 18 років.
Олена ПІМЕНОВА
P.S. Якщо ви готові стати батьками - картки дітей можна переглянути за посиланням.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів