Ювілей видання: 85 років відзначає районна газета Херсонщини

газета ювілей Рудя
З нагоди 85-річчя з дня заснування Горностаївської районної газети на родинні посиденьки зібралися ті, хто в різні роки творив її і був причетний до видавництва часопису - журналісти, працівники редакції та друкарні, співзасновники, громадські кореспонденти, читачі. З цікавістю розглядали пожовклі сторінки газети, читали про події давнини.
85 років для історії – це майже ціла епоха. На сторінках газети історія держави переплітається з долями людей, наших земляків, які творили історію Горностаївського району.
Великий шлях пройшов районний часопис з того часу, як в далекому 1935 році була заснована газета «Сталінець», згодом 1956 року перейменована на «Заповіт Ілліча», а 1965 - «Сільські новини». Кожен номер, кожна публікація, кожен рядок дихає історією.
Гортаючи архівні номери газети, можна знайти матеріали й фотографії про розвиток і становлення району, про себе, про своїх вчителів, батьків, дітей, колег та друзів. Саме районна газета, як ніяка інша, вичерпно інформувала та інформує про важливі та цікаві події, успіхи та невдачі району, розповідає про будні та свята, повертає спогадами у минуле й мріями про майбутнє.
Головний редактор газети «Сільські новини»
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів