Школа у Херсоні впровадила онлайн-навчання під час карантину

карантин школа освіта навчання онлайн
Карантин, оголошений у школах Херсона, не завадить учням Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №14 у засвоєнні предметів.

Вчителі школи активно використовують можливість дистанційного навчання через засоби інтерактивного зв’язку та хмарних технологій. Школярам надаються консультації, поради щодо виконання домашніх завдань та опрацювання тем.

Самі вчителі продовжують педагогічну та методичну роботу: беруть участь у онлайн-вебінарах, вносять корективи до календарного планування.


Зокрема, психолог школи провела з педагогами тренінг «Розвиток комунікативних навичок», під час якого були відпрацьовані вправи на ефективне спілкування через ігрові методи навчання.

Також проведено засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів і класних керівників, на яких були обговорені питання, спрямовані на підвищення професійної майстерності, пошуку ефективних технологій розвитку та саморозвитку вчителів та здобувачів освіти.


© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів