Майже 70 випускників ОДУ ВС проходять практику в Міграційній службі Херсонській області

Майже 70 випускників ОДУ ВС проходять практику в Міграційній службі Херсонській області
Вже цього року колектив Міграційної служби Херсонщини може поповнитись кращими випускниками Одеського Державного університету внутрішніх справ,які з 13 січня по 7 березня проходять практику в УДМС в Херсонській області.

Вперше така велика кількість молодих людей - 69 студентів та курсантів Херсонського факультету ОДУ ВС практикуються в Управлінні та територіальних підрозділах міграційної служби області. Співробітники радо прийняли студентів у колектив, ознайомлюють їх з колом виробничих питань та допомагають набути практичних навиків у роботі. Молодість, новизна і досвід створили в колективі справжню коаліцію дій та ідей, яка вже дає позитивні результати в роботі.

Практика проходить в рамках підписаної Угоди про співпрацю та Договору між УДМС України в Херсонській області та Одеським Державний університетом внутрішніх справ про співпрацю проходження практики здобувачами вищої освіти.

УДМС в Херсонській області

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів