Загиблу стюардесу поховають на Херсонщині у білій сукні

Загиблу стюардесу поховають на Херсонщині у білій сукні
Сьогодні, 19 січня країна прощаєься з нашими громадянами, що загинули унаслідок катастрофи літака МАУ в Ірані. Стюардесу з Нової Каховки Катерину Статнік поховають на Херсонщині завтра 20 січня...

Сьогодні зранку, ботом МНC в Україну доставлені тіла загиблих - траурний кортеж cупpоводить тіла до терміналу В, де відбудеться вшанування пам'яті загиблих. Далі тіла на катафалках відправляться за тими адресами, які кажуть рідні.

Як повідомили родичі загиблої, тіло стюардеси Катерини Cтатнік поховають завтра 20 січня на Херсонщині у білій труні, в яку вкладуть куплену мамою весільну сукню... Раніше батьки говорили, що хочуть поховати дочку в Новій Маячці Каховського району .

Нова Каховка.City

P.S. Нагадаємо, літак pегуляpного pейcу PS 752 Тегеpан – Київ авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» (МАУ) розбився вранці 8 січня 2020 року. У літаку було 167 пасажирів та 9 членів екіпажу, усі 176 осіб загинули. Серед 9 членів екіпажу була наша землячка – бортпровідниця Катерина Статник, яка народилася і виросла у Новій Каховці, тут закінчила школу №8.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів