У Херсонському онкодиспансері відкрилася благодійна фотовиставка

Благодійна фотовиставка "Чаруюча краса Нижнього Дніпра" відкрилась 23-го грудня у "Галереї життя" Херсонського онкодиспансеру. До експозиції увійшли 80 робіт митців з різних регіонів України.

За три роки, що діє арт-проєкт "Галерея життя", ця виставка - тридцята, - розповідає головна лікарка онкодиспансеру Ірина Сокур:

"Нам дуже приємно, що сьогодні у нас виставляються фотороботи, які зроблені на наших теренах, на нашій Херсоншині, завдяки добрим рукам, працівникам Херсонського національного Нижньодніпровського парку. Ця виставка допоможе відвідувачам диспансеру, пацієнтам, які красоти в Херсонській області. Також людям з інших регіонів, які бувають у нашому закладі дізнатися про красиву природу наших херсонських земель і приїхати сюди на відпочинок".

Ці світлини були зроблені в рамках фотоконкурсу, присвяченого другій річниці Національного природного парку "Нижньодніпровський", який був створений 2015 року,- розповідає його директор Олексій Чачібая:

"Завдання Національного парку - це відтворення та збереження природних багатств. Так як на території Нижньодніпровського природнього парку є представники рідкісних, занесених в Червону книгу України. Більше 70-ти представників флори і фауни. Ми оголосили конкурс на ті локації, де є представники флори і фауни, проживають або мігрують і залишаються на території парку".

За матеріалами Суспільне.UA

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон