У Херсоні майструють янголів

У Херсоні майструють янголів
У Херсонi «Янголи добра» - благодійна акція, ініційована обласним центром народної творчості підходить до завершення. Уся херсонська світлиця заповнена фігурками янголів,їх надсилали з різних міст та сіл області, а також виготовляли городяни, - говорить керівниця інформаційного відділу центру народної творчості Наталія Вигоднер:

"Ми вирішили, що зараз, як ніколи, Україна потребує злагоди серед людей. І цього разу вирішили провести два заходи, присвячені янголам. Це виставка «На крилах янголів». І благодійна акція «янголи добра». Два ці заходи вони пов'язані, це наші художники-аматори, майстри народного мистецтва, надають для виставки свої роботи, а також для акції милосердя передають свої невеличкі вироби, у вигляді агеликів, які будуть реалізовані під час відкриття новорічної ялинки у нас в Херсоні 19-го, і ці кошти ми збираємо для дитячого відділення онко-гематологічного нашої клінічної лікарні. "

На майстер-клас, щоб виготовити сувенірну продукцію для благодійної ярмарки прийшли дорослі та діти, виготовляли янголів з тканини.  Майстриня Ольга Завальнюк говорить, що створити такого янгола досить просто:

"До мене сьогодні дітки завітали, вчора було більше дорослих, ми вже другий день проводимо майстер-класи з виготовлення янголят святого Миколая, якщо говорити про техніку, то це звичайна вузлова техніка виготовлення ляльки-мотанки, але це така авторська іграшка-янголик. Ідея не моя, ідея черкаської майстрині, але кожного року у мене така традиція – робити янголят."

У Херсонській світлиці можна побачити і складні робити, які подарували професійні майстри, ярмарка відкриється 19 грудня біля міської ялинки.

За матеріалами Суспільне.UA

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів