На Чонгарі правоохоронці вчинили облаву на нелегальних перевізників

Сьогодні вранці у Генічеському районі розпочався черговий рейд по виявленню нелегальних перевізників, в якому прийняли участь представники райдержадміністрації на чолі з Андрієм Онищенко, співробітники Укртрансбезпеки, поліції, податківці та інші.

Перевірки перевізників почалися біля КПВВ "Чонгар" на межі з окупованим Кримом. Його участники зупиняли всі транспортні засоби, які везли пасажирів до контрольно-пропускного пункту.

"Для нас нема своїх чи чужих. Всі рівні. Якщо порушуєш закон – будеш відповідати. Тільки легалізація і сплата податків. Іншого виходу вже не буде", – зазначив голова Генічеської райдержадміністрації Андрій Онищенко.

Крім перевірок шла роз'яснювальна робота по порядку оформлення підприємництва і отримання ліцензії.

Але на тих водіїв, які нелегально перевозили пасажирів, складали протоколи для притягнення їх до відповідальності.

"Я вже одного разу був оштрафований на 17 тисяч гривень. Після цього вирішив, що досить їздити нелегально і оформився. Тепер спокійно працюю", – розповів мешканець Генічеського району, який привіз пасажирів до КПВВ "Чонгар" і не мав проблем з контролюючими органами.

Рейди по виявленню нелегальних перевізників у Генічеському районі будуть продовжуватися й надалі.

Новий Візит

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон