Допомога юним херсонським музикантам

Комплекти стільців для Музичної школи № 3 м.Херсона привезли Громадська платформа Юрія Рожкова "Добро переможе", у співпраці з Фундацією "Голландія-Україна" та Благодійним фондом "Мангуст".

В музичній школі підрахували, що протягом року у них проходить понад 140 концертів. Багато на виїзді. Тож, щоб розмістити глядачів та учасників, треба чимало стільців. Крім того, час від часу, їх треба оновлювати. А тому звернулись за допомогою до Юрія Рожкова.

"Ці стільці - міцні і витривалі, одразу видно. Зроблені на металевому каркасі, - ділиться враженнями Ігор Полєвіков, директор музичної школи № 3, - а ще для нас зручність у тому, що вони з однакових комплектів.

Тож, можемо одразу кілька десятків скласти один до одного та брати із собою для масових заходів. І не лише для забезпечення комфорту на власних концертах, а й загальноміських заходів. Тепер можемо собі це дозволити!

Дякуємо Юрію Рожкову, людині справи за те, що опікується такими важливими організаторськими питаннями. Адже розвиток дітей - це дуже важливо як для батьків, так і для усього суспільства!"

Добро переможе - громадська платформа Юрія Рожкова

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон