Херсонські студенти провели творчу зустріч

Сьогодні, 12 грудня, у Науковій бібліотеці Херсонського державного університету відбулася творча зустріч студентів із головою Національної спілки письменників України Михайлом Сидоржевським.Захід пройшов у рамках святкування 60-річчя від дня заснування Херсонської обласної організації Національної спілки письменників України.

Ініціював проведення літературного заходу Український культурний центр ХДУ. Адже вже протягом 15 років співробітники центру організовують для студентської молоді зустрічі з митцями слова не тільки Херсонщини, а й України в цілому. Валентина Усатюк зазначила, що університет з Херсонською організацією НСПУ поєднує давня та плідна співпраця: «Члени Спілки долучаються до різноманітних заходів в університеті, допомагають талановитій, творчій молоді робити перші кроки в поезії, тим самим впливаючи на їх літературний шлях».

Керівник Херсонської обласної організації НСПУ Василь Загороднюк підкреслив: «Національна спілка письменників України – величезна творча організація, яка відіграє потужну роль в духовному житті нашої держави, у ствердженні її демократичних принципів».

Очолює цю організацію поет і публіцист, відомий своєю активною громадською діяльністю – Михайло Сидоржевський. У його творчому доробку, окрім книг поезій та публіцистики, численні публікації в різних виданнях, присвячені різноманітній тематиці у сфері політики, історії, культури, літератури тощо.

Михайло Сидоржевський – цікава особистість із надзвичайною широтою світогляду, талановитий митець та справжній патріот. Він починав свій шлях із журналістики, має багатий досвід кореспондента, головного редактора періодичних видань. Під час творчої зустрічі митець розповів молоді про свою творчість, окремо зупинився на її тематиці, повідав про плани на майбутнє. А дещо з його доробку присутні мали змогу почути особисто від автора.

Студенти із захопленням та цікавістю слухали виступи гостей. А музичним подарунком для присутніх став виступ студентів факультету культури і мистецтв.

На завершення творчої зустрічі письменник побажав молоді не лінитися, вірити в свої сили і впевнено йти до поставленої мети.

Прес-центр ХДУ

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон