На Херсонщині кандидатів у чиновники перевірять на поліграфі та покажуть онлайн

Перевірку на «детекторі брехні» пройдуть всі посадовці, що претендують на керівні місця в Херсонській обласній державній адміністрації.Перевірка на поліграфі стане обов'язковою умовою для кандидатів у голови структурних підрозділів ХОДА.

Про це розповів голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв: "Для мене є важливим, щоб в моїй команді працювали доброчесні люди. Дослідження на поліграфі ми будемо проводити регулярно, щоб люди, які працюють в нашій команді розуміли прості речі. Вони для роботи мають керуватися не особистими інтересами, а інтересами наших громадян", – зазначив Гусєв.

Також Юрій Гусєв прийняв рішення транслювати конкурси на важливі посади в ОДА онлайн, щоб кожен, хто забажає, міг познайомитися з кандидатами на керівні посади в області в режимі реального часу.

Так 16 грудня о 12 годині відбудеться онлайн-трансляція відбору кандидатів на посаду начальника новоутвореної Служби щастя та покращення якості життя.

За матеріалами IPC-Херсон

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон