Трояндова оаза в «студентській республіці» Херсона

Всіма кольорами веселки «спалахне» вже наступної весни парк при Херсонському державному університеті.

Для висаджування в ХДУ вже придбали 56 кущів троянд, і це тільки початок облаштування зеленої оази. Тут розпочали замощувати тротуарною плиткою центральну алею завдовжки двісті метрів, придбали десять лавочок та п'ятнадцять ліхтарів із «економними» лампочками для вечірньої підсвітки. На все це пішло близько чотирьохсот тисяч гривень.

— Основна інфраструктура парку – клопіт ректорату. Та згодом окремі його ділянки плануємо закріпити за факультетами окремо, і студенти та викладачі облаштовуватимуть ці куточки на свій смак, — розповідає проректор Херсонського державного університету Максим Винник. – Хоча вхід до парку для тих херсонців, котрі не навчаються і не працюють у нашому університеті, також буде вільним. Його відвідування обмежать тільки для городян з тваринами, а також для порушників громадської безпеки – любителів паління та вживання спиртного у публічних місцях.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
Новий день

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон