У херсонській бібліотеці облаштували ігрову зону

Сучасна книгозбірня з кріслами, подушками і квітами - тепер ігрова зона в Херсонська обласна бібліотека для дітей ім. Дніпрової Чайки виглядає саме так.І сьогодні в цій, майже домашній обстановці найактивніші читачі взяли участь у турнірі з настільних ігор.

Юрій Рожков, лідер Громадської платформи "Добро переможе" переконаний: "Зараз, щоб заохотити дітей до читання, треба спочатку відірвати їх від гаджетів та зацікавити! Розвиваючі ігри, комфортна невимушена атмосфера, друзі і книжки...

А далі наші професійні бібліотекари вдало переплітають цікаві заняття з читанням, розповідають своїм відвідувачам багато корисного. Навіть нову настільні гру розробили, за сприяння управління культури!"

Анна Бардашевська, директор бібліотеки ім. Дніпрової Чайки додає: "Нашим користувачам гра сподобалась. Як і зручні крісла, що привезла у подарунок Громадська платформа "Добро переможе". Дякуємо Юрію Рожкову та всім іншим помічникам-меценатам за презент. Раді співпраці задля розвитку нашої молоді!"

Добро переможе - громадська платформа Юрія Рожкова

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон