У Херсонській дитячій обласній клінічній лікарні поповнення

У Херсонській дитячій обласній клінічній лікарні поповнення

20 молодих медиків, серед них 4 лікарі та 16 медичних сестер приєдналися до великої та дружньої медичної родини дитячої обласної лікарні.

З цієї нагоди наприкінці листопада пройшли урочистості, які вже стали доброю традицією і щороку проходять в лікарні. Колективи усіх відділень та структурних підрозділів лікарні квітами та оплесками привітали молодих медиків, - повідомляють на сайті лікарні.

Головний лікар Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні Інна Холодняк зазначила про важливість найгуманнішої професії медика, її складність у педіатрії, акцентувала увагу, що ця професія не сприймає випадкових людей, адже це покликання. Нагадала, що кожний молодий фахівець вже мав можливість попрацювати на своєму робочому місці, а отже відчув міру відповідальності та важливості свого внеску.

Тож Інна Вікторівна побажала приєднатися до дружньої команди працівників дитячої лікарні, стати добрими й гарними колегами, чуйними й уважними до своїх пацієнтів, постійно підвищувати рівень своєї професійної майстерності й продовжувати славні традиції Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні.

Молоді медики зачитали клятву Гіппократа та отримали у подарунок білі халати.