Як у Херсоні працює "Медицина у смартфоні"

У Херсонській обласній консультативній поліклініці - автоматизовані робочі місця: у Херсоні впроваджують проєкт "Медицина у смартфоні".

Як це працює розповіла заступниця головного лікаря обласної консультативної поліклініки Ніна Бірючевська: "З першого квітня, як і всі медичні заклади, будемо підключатися до системи "Агенція здоров'я". Для того, щоб підключитись до цієї системи, кожному лікарю необхідно мати автоматизоване робоче місце. В консультативній поліклініці 20 лікарів працюють за цією системою.

Ще три робочих місця – реєстратори. Ця система дозволяє нам онлайн записувати пацієнтів на прийом. Кожен може зайти на сайт лікарні і в електронному вигляді записатися в зручний для нього час. Реєстратура. Тут є час запису, паспортні дані пацієнта та лікаря, до якого записана людина".

Проєкт "Медицина у смартфоні" презентували в Херсонській облдержадміністрації 22-го листопада.

«Ми зробили цифрову систему, яка об'єднала усі лікарні в єдину систему разом з первинним рівнем – сімейною медициною. Зараз усі лікарні починають працювати виключно у цифровому форматі. Це перша частина проєкту", - говорить керівник проєкту "Медицина у смартфоні" Ярослав Сєрий.

Заступниця директора обласного департаменту охорони здоров'я ХОДА Ліна Бондарева говорить, що проєкт дає можливість самостійно обрати сімейного лікаря та медичний заклад для лікування: "Щомісячно кожен заклад буде звітувати про кількість вилікуваних пацієнтів. Це спеціальні медичні форми: карта стаціонарного хворого, листи призначення, виписки епікриз. За цими формами Національна служба здоров'я України буде бачити кількість послуг, види послуг, їх складність - і визначати відповідний об'єм ресурсів на відшкодування за надані медичні послуги".

За матеріалами UA: Херсон

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон