Студенти ХНТУ взяли участь у тренінгу «Ні насильству за ознакою статі»

Студенти ХНТУ взяли участь у тренінгу «Ні насильству за ознакою статі»
На базі Херсонського національного технічного університету УВКБ ООН спільно з партнерською організацією ГО «Десяте Квітня», за підтримки Фундації Анти-Снід США AHF Ukraine AIDS Healthcare Foundationі завдяки співпраці з операційним партнером Благодійне товариство "Центр суспільних програм" провели освітні заходи для молоді студентів і активістів громадських організацій і внутрішньопереміщених осіб щодо запобігання насилля за ознакою статі і превенції ВІЛ.

Студенти ХНТУ брали активну участь у заході. Сімнадцять студентів-активістів ВПО і приймаючої громади з вищих навчальних закладів Херсона, представники п'ятьох громадських організацій, що працюють в напрямку адвокації щодо питань гендерно-обумовленного насильства активно долучились до тренінгу, під час якого учасники змогли детально ознайомились з міжнародними підходами і практиками у роботі з різними видами насильства, спробували себе у ролі експертів і адвокатів захищаючі права людей, що пережили насильство.

Завдяки участі представників відповідальних департаментів та установ, на які покладаються функції із здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, БВПД і представнику Головного Управління Національної Поліції в Херсонській області, активісти ознайомились з послугами, що надаються на рівні громади, і змогли встановити контакти з відповідальними органами.

Під час другого дня тренінгу студенти представили і захистили свій проект по залученню до Всесвітньої кампанії «16 днів активізму проти насильства».

Цей захід – є прекрасною можливістю для молоді і громадських активістів не тільки ознайомитись з питаннями насильства, а й також розпочати процес активізації молоді.

Прес-центр ХНТУ

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів