У Херсоні буде День усиновлення

У понеділок, 30 вересня о 15.00 на ІІІ черзі ТРЦ "Фабрика" відбудуться святкування до Дня усиновлення, які проводить Спілка жінок Херсонщини спільно зі Службою у справах дітей облдержадміністрації.

Цього року девіз свята: "Усиновлення - це щастя, а не таємниця". Тому прийомні та опікунські родини, ДБСТ, і, в тому числі підопічні Спілки по проекту Корпоративного наставництва, в цей день зберуться разом, щоб нагадати суспільству про важливість прийняття дитини в сім'ю.

Свято проходитиме в форматі сімейних активностей, де весело та творчо кожен проведе свій час. Прийомні родини зійдуться в танцювальних батлах, братимуть участь у "Битві поколінь", вгадуватимуть рухи та братимуть участь у флешмобі.

Малечу підкорюватимуть непередбачувані заняття на локації "Пісочного острову".Та, головне, усі учасники свята поділяться з глядачами радістю, що волею долі стали однією родиною.

Спілка жінок Херсонщини

День усиновлення порівняно молоде свято. Вперше в Україні воно відзначається з 2009 року. Указ Президента України наголошується суспільна значущість усиновлення в забезпеченні права кожної дитини на виховання в сім'ї.
День усиновлення відзначається щорічно 30 вересня. Свята полягає в підтримці та розвитку національного усиновлення.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон