Херсонський губернатор визначив критерії оцінки своєї роботи?

Херсонський губернатор визначив критерії оцінки своєї роботи?
Про це свідчить сьогоднішня публікація голови Херсонської ОДА Юрія Гусєва у соціальних мережах, яка викликала жваве обговорення серед херсонців.Пропонуємо ознайомитися з цим «епістолярним шедевром» та розібратися, що хотів цим дописом донести до херсонців керівник області:

«...Маю інформацію, що на нашу команду готується чергова серія брудних публікацій з боку людей, незадоволених діями по наведенню порядку на Херсонщині. Хочу сказати, що такі публікації свідчать лише про те, що ми все робимо правильно.

Моя команда не має жодних афілійованих стосунків з групами впливу, які сформувались в Херсоні та області за останні 10-15 років і це наша велика перевага.

Для мене особисто важливий принцип рівності усіх перед законом! Це стосується колишніх і теперішніх чиновників, в тому числі мене і членів нашої команди, а також бізнесменів, журналістів, якщо в нашому регіоні взагалі є справжня журналістика.

Тому, не намагайтесь зробити мене чи нашу команду чиїмись людьми і приплести залежність від місцевих «князьків» чи активістів, а краще допомагайте нам змінювати регіон на краще, перетворюючи Херсонщину на кращу область України!», - підсумував свій пост у ФБ Юрій ГУСЄВ.

Ну, по-перше, якщо оцінювати роботу зроблену губернатором «брудними публікаціями», то дійсно – зроблено не багато, а «чисті» публікації пов'язані переважно з гусаками (на шкарпетках, футболках і т.п.) та боротьбою з надмірною вагою. Де ж херсонцям прочитати про успіхи у «боротьбі по наведенню порядку на Херсонщині»? Чому спроби журналістів допомогти - показати реальну ситуацію в регіоні і оцінити дії нової команди, відразу сприймаються як "брудні технології"?

По-друге, «групи впливу», до відома губернатора, формувалися на Херсонщині не останні 10-15 років, а протягом усіх років незалежності. Причому як на місцях, так і в центрі держави. Чи керівник області не належить до жодної «групи впливу»? Чи не "групи впливу" лобіювали його призначання на посаду голови Херсонської облдержадміністрації, на противагу іншим "групам впливу"?

Третє - обурило багатьох, коли чиновник державного рівня ставить під сумнів існування у нашому регіоні «справжньої журналістики». Так покажіть нам приклад тієї самої «справжньої журналістики», чи оці «роздуми губернатора» та сюжети про надмірну вагу керівника області на столичному телеканалі і слід вважати журналістикою?

І, нарешті – четверте, не захищаючи «місцевих князьків та активістів», хочеться побачити, хоча б зі сторінок «справжньої журналістики» де ті реальні кроки нової влади в області, які допоможуть «перетворити Херсонщину на кращу область України»?

Тетяна САФОНОВА

Фото з facebook-сторінки Юрія Гусєва

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів