Херсонська артистка зізналась в любові грузинам

Херсонський академічний музично-драматичний театр ім. Миколи Куліша нещодавно повернувся з 5-го Міжнародного Театрального Фестивалю Національної драматургії,що проходить з 13-го вересня по 13-те жовтня в Месхетинському театрі міста Ахалцихе (Грузія).

Возили туди моновиставу «Порожнеча» режисера, заслуженого діяча мистецтв України Сергія Павлюка. Херсонський театр був представлений як гість, а не як учасник фестивалю.

«Неймовірні відчуття, коли після вистави вдячні глядачі просто атакували Тетяну Проворову, колеги з Азургетського театру плакали і обіймали нас. Українська діаспора прийшла на виставу в вишиванках та з державним прапором України», - поділився враженнями генеральний директор-художній керівник херсонського театру Олександр Книга.

Однак, найбільше поїздка вразила актрису театру, яка виконує у цій виставі головну роль – заслужену артистку України Тетяну Проворову.

Актриса не тільки була приємно здивована гостинністю та відкритістю грузинів, фантастичними краєвидами, а й пообіцяла обов'язково приїхати ще: «Пройшло два дні, як ми повернулись з фестивалю в Грузії! А емоції досі мене не відпускають. Важко підібрати слова, щоб висловити усе, що я відчуваю! Стільки любові, тепла, доброти, нових відчуттів, переживань, знаєте, у чомусь мій світ перевернувся!.. Я щаслива, що змогла доторкнутись до ваших сердець, повірте, моє серце залишилось з вами! Люблю вас! Я повернусь!», - написала на своїй сторінці у Фейсбук Тетяна Проворова.

Еліза СОЛОДКА

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон