Херсонських школярів навчають безпечно користуватися Інтернетом

Інформаційні технології стали невід'ємною частиною сучасного суспільства. Діти з раннього віку мають доступ до мережі Інтернет.Не завжди у батьків вистачає знань та вмінь організувати безпечне використання цих можливостей.

Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №30 звернулась до Херсонського державного університету з проханням провести лекцію на тему «Безпека в Інтернеті». Захід відбувся у сучасній конференц-залі Наукової бібліотеки ХДУ.

Декан факультету комп'ютерних наук, фізики та математики Наталія Кушнір підкреслила: «У сучасному світі важливо сформувати інформаційну компетентність дитини та навчити безпечно користуватись Інтернетом».

Ірина Петриченко (класний керівник 6 класу) зазначила: «Хочемо від імені школи висловити подяку ХДУ за те, що виділили прекрасну конференц-залу для проведення лекції. Інтерактивна дошка дуже допомогла сконцентрувати дитячу увагу! Дякуємо Наталії Кушнір за дуже цікаву і корисну лекцію».

Чому саме учні 6 класу? У віці 11-12 років дитина активно розвивається, починається активне користування та найбільший інтерес до можливостей Інтернету. Тому важливо вчасно звернути увагу на таку важливу річ, аби час, проведений у соцмережах та на різноманітних сайтах, не становив загрозу життю!

Прес-центр ХДУ

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон