У Херсоні припинено діяльність ще однієї незаконної АЗС

У Херсоні припинено діяльність ще однієї незаконної АЗС
Херсонською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом порушення правил безпеки під час виконання робітз підвищеною небезпекою шляхом незаконного збуту підакцизних товарів (бензину, дизельного палива та газу) за ч.1 ст.272 КК України.

У минулу суботу, 14 вересня у ході відпрацювання об'єктів, що здійснюють реалізацію пального, припинено незаконну діяльність однієї із автозаправок, на якій здійснювався продаж бензину та дизельного палива без ліцензії.

Під час огляду вилучено та демонтовано паливороздавальні колонки, прокуратурою погоджено клопотання до суду про їх арешт.

На даний час триває опрацювання документів, які надавались суб'єктами підприємницької діяльності до ліцензіату, та перевіряється законність надання дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатації обладнання підвищеної небезпеки, виданих посадовцями управління Держпраці в Херсонській області.

Досудове розслідування триває.

Прокуратура Херсонської області

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів