Аспіранти та докторанти отримали настанови від керівництва вишу

У середу, 11 вересня, у Херсонському державному університеті відбулися загальні збори аспірантів і докторантів Херсонського державного університету.

Такі заходи вже стали традиційними для здобувачів освітньо-наукового рівня доктора філософії на початку нового навчального року перед тим, як пройти атестацію.

Перед присутніми виступив ректор Херсонського державного університету Олександр Співаковський.

«Ви – наше майбутнє, майбутнє університету, міста, області та країни. І для нас дуже важливо, аби ви були успішними», – зазначив ректор.

Також Олександр Володимирович звернув увагу науковців на такі важливі моменти, як актуальність та ґрунтовність наукових робіт, доброчесність під час написання досліджень. Тим більше зараз, за словами Олександра Володимировича, умови написання і захисту стали більш жорсткішими. Окремо зупинився на публікаціях, порадивши аспірантам та докторантам, звертати увагу на ті видання, які мають високий науковий рейтинг.

Також Олександр Співаковський побажав науковцям успіхів, ентузіазму в творчих пошуках і наснаги у подальшій роботі над написанням дисертацій.

Проректор з наукової роботи Сергій Омельчук зазначив, що за останні 2 роки аспіранти і докторанти, які навчаються у Херсонському державному університеті зробили великий крок вперед.

«У нас збільшилася публікаційна активність не лише в звичайних наукових фахових виданнях України, але й індексованих, наукометричних базах даних», – зазначив проректор. Також Сергій Аркадійович відмітив, що збільшилась кількість аспірантів, які проходять довгострокові наукові стажування в закладах вищої освіти та наукових установах Європи.

З початком нового навчального року присутніх привітала завідувач відділу аспірантури та докторантури ХДУ Олександра Штепенко. Вона ознайомила аспірантів та докторантів з особливостями звітування та організаційними моментами.

Прес-центр ХДУ

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон